SForce – Wrocław Salesforce Meetup #1

Miasto:

Technologia:

Miejsce:

Pub Wędrówki

Adres:

ul. Podwale 37/38

Data:

05/06/2019

Opis:

Zapraszamy na wydarzenie SForce – Wrocław Salesforce Meetup #1, które odbędzie się już 5 czerwca 2019 o godzinie 18:00 w “Pubie Wędrówki”.

SForce – Wrocław Salesforce Meetupto niezależana społeczność pasjonatów Salesforce oraz Agile / Scrum. Zrzesza specjalistów w technologiach App Cloud (Force.com), Community Cloud i Sales Cloud, Apex, Visualforce, Lightning Experience, Agile / Scrum oraz studentów kierunku Informatyka, którzy chcą odnaleźć się w świecie nowych technologii. Naszym podstawowym celem jest wymiana wiedzy między uczestnikami społeczności i umożliwienie im rozwoju technicznego.

Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne.

🎉 PIZZA dla wszystkich uczestników. 🎉

❎ AGENDA ❎

➡ 18:00 – 18:15 Rejestracja uczestników
➡ 18:15 – 18:30 Przywitanie i rozpoczęcie
💬 18:30 – 19:10 Panel dyskusyjny. Sztuczna inteligencja: kierunki rozwoju, aspekty etyczne. – Mateusz Pruszyński, Mateusz Bednarek, Michał Bujak
💬 19:10 – 19:50 Obsługa zdarzeń biznesowych za pomocą platform events – Bartosz Matuszczak
💬 19:50 – 20:30 Automatyzacja Testów UI dla Salesforce Lightning z wykorzystaniem narzędzia Overlight Test Automation – Łukasz Odwrot
➡ 20:40 – Podsumowanie i zakończenie wydarzenia / PIZZA TIME

❎ PRELEGENCI ❎

+ Mateusz Pruszyński (PwC)
W Salesforce od 4,5 roku. Swoje kroki stawiał w firmie Enxoo, gdzie spędził 2,5 roku. Od dwóch lat zatrudniony w PwC. Obecnie pełni rolę w Senior Salesforce Developera (full stack).

+ Mateusz Bednarek (PwC)
Developer z ponad 2,5 rocznym doświadczeniem. Przygodę z Salesforcem rozpoczął w firmie Enxoo, od 8-miu miesięcy pracuje w PwC, gdzie dalej rozwija swoje umiejętności.

+ Michał Bujak (PwC)
Salesforce developer z 2-letnim doświadczeniem, zaczynał swoją karierę w Enxoo, obecnie, nieco ponad pół roku współpracuje z PwC.

+ Bartosz Matuszczak (Capgemini)
Kiedyś zapalony .NETowiec, a od 3 lat związany wyłacznie z projektami w technologii Salesforce, gdzie pełni rolę technicznego architekta. Zaangażowany w przeniesienie praktyk Devops do projektów Saleforcowych

+ Łukasz Odwrot
Nazywam się Łukasz, hobbistycznie i zawodowo jestem developerem. Zaczynałem od małych gier mobilnych na pierwszych latach studiów, a przez ostatnie 2,5 roku pracuję jako salesforce developer. W ramach pracy zawodowej pomagałem przy współtworzeniu produktów takich jak Enxoo Commerce, czy Enxoo for Communication. Jeszcze bardziej niż dostarczane wartości biznesowych, interesuje mnie technologia napędzająca tworzone rozwiązania. Od niedawna prowadzę również firmę, w ramach której rozwijane jest narzędzie do automatyzacji testów UI aplikacji webowych, dedykowane technolgii Salesforce Lightning.

❎ SPONSORZY ❎

Sponsor Główny: PwC (www.pwc.pl)

Sponsor Złoty: Capgemini (www.capgemini.com/pl-pl/)

Sponsor Srebrny: ENXOO (www.enxoo.com), PolSource (www.polsource.com)

❎ Patronaty Medialne ❎

+ Wrocławski Programista (www.wroclawskiprogramista.eu)

❎ KONTAKT ❎

Email: partnerzy@sforce.org.pl
Telefon: +48 504 109 277

Chcesz dodać swoje wydarzenie? Przejdź tutaj.

Oferty pracyWrocław

Już niedługo pojawią się tutaj oferty pracy

W jakim mieście szukasz wydarzeń?

Warszawa
top