SForce – Online Salesforce Meetup #3

Lokalizacja:

Technologia:

Miejsce:

Online

Adres:

Online

Data:

28/05/2020

Opis:

🔴 Rejestracja bezpłatna (wymagana aby otrzymać link do transmisji):
https://app.evenea.pl/event/sforceonline3/

⏱ Data: 28 maja 2020 roku, godz. 18:30
🔵 Miejsce: Internet (każda osoba, która zarejestruj się na wydarzenie otrzyma link do transmisji o godzinie 15:00 w dniu 28.05.2020).

Zapraszamy na wydarzenie SForce – Online Salesforce Meetup #3, które odbędzie się już 28 maja 2020 o godzinie 18:30 w Internecie w formie transmisji online.

SForce – Poland Salesforce Meetup to niezależana społeczność pasjonatów Salesforce oraz Agile / Scrum. Zrzesza specjalistów w technologiach App Cloud (Force.com), Community Cloud i Sales Cloud, Apex, Visualforce, Lightning Experience, Agile / Scrum oraz studentów kierunku Informatyka, którzy chcą odnaleźć się w świecie nowych technologii. Naszym podstawowym celem jest wymiana wiedzy między uczestnikami społeczności i umożliwienie im rozwoju technicznego.

Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne.

❎ AGENDA ❎

➡ 15:00 – Wysyłamy link do transmisji zarejestrowanym uczestnikom.
➡ 18:30 – Start prezentacji nr 1: Jak tworzyć i manipulować danymi Salesforce bez konieczności pisania jednej linii kodu backendu oraz jak wykorzystać gotowe rozwiązania Lightning Record Form i Wire Adapter – Krzysztof Pintscher
➡ 19:00 – Start prezentacji nr 2: Automatyzacja zadań przy pomocy CI oraz SFDX – Stefan Abramiuk
➡ Q&A – Pytania do prelegentów

❎ PRELEGENCI ❎

+ Krzysztof Pintscher
Programista Salesforce z sześcioletnim doświadczeniem w technologii. W branży IT od 8 lat. Obecnie bierze udział w globalnych wdrożeniach Salesforce dla klientów firmy. Zdobywał doświadczenie poprzez udział w projektach dla dużych rozpoznawalnych marek takich jak Sony PlayStation, Boston Scientific, The Time oraz innych. Prywatnie interesuje się muzyką, fan Star Wars.

+ Stefan Abramiuk
Technical Architect w PolSource. Pracuje w branży IT od 8 lat. Poza Salesforce zajmował się programowaniem w takich językach jak ANSI C, C++ oraz Java. Dołączył do warszawskiego zespołu PolSource 3 lata temu. Zaczął jako Senior Software Developer. Od dwóch lat w roli Technical Architect’a. Posiada 5 certyfikatów Salesforce i jest na ścieżce do Certified Technical Architect. Prywatnie interesuje się astrofizyką oraz muzyką.

❎ SPONSORZY ❎

Sponsor Główny: PolSource (www.polsource.com)

❎ KONTAKT ❎

Jeśli chcesz się z nami skontkować lub podjąć współpracę to napisz na adres: partnerzy@sforce.org.pl

Chcesz dodać swoje wydarzenie? Przejdź tutaj.

Oferty pracyOnline

Już niedługo pojawią się tutaj oferty pracy

Wydarzenia IT OnLine

Rynek IT zmienia się błyskawicznie, a my wraz z nim. Znajdź najisotniejsze dla Ciebie wydarzenia IT online. Dołącz do ponad 30 już aktywnych społeczności i rozwijaj się wraz z nimi.

top