Google Developer Group TechBite Warszawa #3

Lokalizacja:

Społeczność:

Miejsce:

Google Campus Warsaw

Adres:

ul. Ząbkowska 33

Data:

31/05/2017

Opis:

Zapraszamy na trzecie spotkanie Google Developer Group Techbite Warszawa. które odbędzie się już 31 maja 2017 roku w Google Campus Warsaw przy ul. Ząbkowskiej 33c w Warszawie o godzinie 18:30. W ramach spotkania odbędą się 3 sesje technologiczne, które poprowadzą wybitni doświadczeni programiści z warszawskich firm IT.

Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne.

🎉 PIZZA dla wszystkich uczestników. 🎉

🎁 Do wygrania 2x PEGAZUS!!! 🎁

❎ AGENDA ❎

18:00 – 18:15 Rejestracja uczestników
18:15 – 18:30 Prezentacja urządzenia Google Home z asystentem głosowym – Konrad Kozłowski
18:30 – 18:45 Sage – Friendly & Innovative technology company – Bartek Kołodziejski
18:50 – 19:30 uwolnijmy potencjał IoT – Łukasz Rzegociński
19:35 – 20:25 Kotlin: Następny poziom programowania w Androidzie- Marcin Moskala
20:30 – 21:10 Unity VR: The Fine, The Bad, The Ugly – Jacek Kuźniarski
21:10 – 21:25 50 000 powodów by zostać programistą, czyli jak odnaleźć się w morzu możliwości – Adrian Martinez
21:25 Pizza Time i networking

❎ PRELEGENCI ❎

+ Bartek Kołodziejski
Odpowiada za strategie rozwoju lokalnych produktów Sage w Polsce oraz kieruję zespołami pracującymi nad ich rozwojem. Jego doświadczenie obejmuję każdy z etapów procesu rozwoju produktu, od pomysłu i Value Proposition, poprzez implementację, aż po jego komercjalizację. Entuzjasta Lean Start-Up i praktykant SCRUMa skupiony na tym, by rozwiązania zawsze były adekwatne do skali problemu.

+ Łukasz Rzegociński
Pracuje w Robert Bosch Sp. z o.o. jako Senior Software Developer. Ukończył Cybernetykę na WAT i Lotnictwo i Kosmonautykę na Politechnice Warszawskiej. Inżynier sercem, specjalista IT umysłem. Na co dzień tworzy oprogramowanie implementujące wiedzę inżynierską, elementy sztucznej inteligencji służące do automatyzacji procesów konfiguracji produktu i wsparcia procesów projektowania. W ramach R&D szuka rozwiązań na niemożliwe. W międzyczasie po prostu człowiek od rozwiązywania problemów. Aktualnie fascynuje się Internetem rzeczy oraz Machine Learning. Prywatnie pasjonat lotnictwa w małej i dużej formie. Miłośnik klasycznej motoryzacji i analogowego brzmienia.

+ Marcin Moskala
Pasjonat i programinsta języka Kotlin od ponad 2 lat. Twórca aplikacji między innymi dla Apreel, ZnanyLekarz czy Gamekit oraz bibliotek open-source (ActivityStarter, PreferenceHolder, KotlinDiscreteMathToolkit). W wolnym czasie pisze artykuły, książkę o Kotlinie oraz występuje jako mówca.

+ Jacek Kuźniarski
Hi, name’s Jacek and I am life long hater. Listen to me ramble about why developing for VR as Android developer still sucks.

+ Adrian Martinez
Przez lata związany z branżą marketingową i szkoleniową, a w ostatnim okresie ze start-upem FastTony.es, w którym zajmował stanowisko Global Sales Leader. Odpowiadał za zarządzanie sprzedażą międzynarodową produktu i stały kontakt z klientami.
Prowadził liczne szkolenia i warsztaty z zakresu komunikacji i reklamy w mediach społecznościowych ze skupieniem na Facebooku oraz LinkedIn. Obecnie zajmuje stanowisko Site Manager Warszawa w InfoShare Academy odpowiadając za rozwój oddziału jednej z największych firm szkoleniowych z branży IT w Polsce.

❎ SPONSORZY ❎

Sponsor Główny: Sage

Sponsor Złoty: Robert Bosch

Sponsor Srebrny: Connectis

Partner: infoShare Academy

❎ PATRONAT MEDIALNY ❎

Prasa: Warszawski Programista (www.warszawskiprogramista.pl)

Chcesz dodać swoje wydarzenie? Przejdź tutaj.

Oferty pracyWarszawa

Już niedługo pojawią się tutaj oferty pracy

Wydarzenia IT OnLine

Rynek IT zmienia się błyskawicznie, a my wraz z nim. Znajdź najisotniejsze dla Ciebie wydarzenia IT online. Dołącz do ponad 30 już aktywnych społeczności i rozwijaj się wraz z nimi.

top