Google Developer Group Lublin #5: Technologiczne wyzwania

Lokalizacja:

Społeczność:

Miejsce:

Pub u Szewca

Adres:

ul. Grodzka 18

Data:

26/10/2016

Opis:

Zapraszamy na czwarte spotkanie Google Developer Group Lublin #5: Technologiczne wyzwania, które odbędzie się już 26 października 2016 roku w “Pubie u Szewca” przy ul. Grodzkiej 18 (na Starym Mieście) w Lublinie o godzinie 19:00.

W ramach spotkania odbędą się sesje technologiczne, które poprowadzą wybitni doświadczeni programiści z lubelskich firm IT.

Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne.

Dla pierwszych 50 uczestników przewidzieliśmy kupony na PIWO, do wykorzystania na barze!

Dla wszystkich uczestników przewidzieliśmy PIZZĘ za darmo!

❎ NAGRODY❎

Do wygrania 6x super smartwatch!!!

Pobyt dla dwojga w Dworze Sanna!!!

………………………………………………………………………………

❎ AGENDA ❎

19:00 – 19:15 Rejestracja uczestników

19:15 – 19:30 Przywitanie i rozpoczęcie

19:30 – 20:10 You can, but you do not need – Radosław Osak

20:10 – 20:50 Docker + Kubernetes live – Paweł Nowaczek

20:50 – 21:30 Uczyć się programować przez zabawę? – Tomasz Serafin

21:30 – 22:10 Architektura komponentowa w Angular 1.5 – Maciej Sikora

22:10 Konkurs z nagrodami oraz Pizza Time

❎ PRELEGENCI 

+ Radosław Osak
Ulubiony prelegent na britenetowych szkoleniach. Pasjonat programowania funkcyjnego w oparciu o język Groovy. Na co dzień zajmuje się rozwojem systemów informatycznych, które korzystają nie tylko ze standardowych rozwiązań ale także protokołów komunikacyjnych – na przykład G2S. Po pracy – zapalony fane motocykli oraz dobrej muzyki.

+ Paweł Nowaczek
Jest inżynierem oprogramowania związanym zawodowo z IT od wielu lat. W swojej karierze zajmował się m.in. administracją systemami i sieciami, wdrażaniem systemów informatycznych, wdrażaniem i usprawnianiem procesów CI/CD, oraz projektowaniem frameworków testowych zarówno dla frontendu jak i backendu. Obecnie jest technicznym liderem zespołu w jednej z wiodących firm telekomunikacyjnych w UK gdzie zajmuje się własnie automatyzacją testów i continuous integration & delivery. Wolny czas poświęca głównie na poznawaniu nowych technologii i doskonaleniu swoich umiejętności. Poza stricte zawodowymi tematami pasjonuje się nurkowaniem i snowboardem.

+ Tomasz Serafin
W trakcie ponad dziesięcioletniej pracy był programistą, menedżerem projektu, szefem zespołu, architektem, właścicielem produktu. Obecnie zajmuje się rekrutacją oraz rozwojem zespołów, pełni obowiązki lidera, jest też Scrum Masterem. Interesuje się motywacją, współpracą i komunikacją. Wolny czas spędza z (kolejność nieprzypadkowa): żoną, dziećmi, książkami, grami planszowymi, klockami lego lub muzyką – a najczęściej ze wszystkim tym jednocześnie.

+ Maciej Sikora

Ukończył studia informatyczne na Politechnice Lubelskiej. Od 9 lat jest związany z branżą IT. Przygodę z programowaniem zaczynał w języku PHP tworząc zaawansowane systemy dla instytucji publicznych. W swojej karierze zawodowej zrealizował wiele projektów bazujących na JavaScript oraz jego bibiliotekach takich jak jQuery, AngularJs czy Dojo Toolkit. W wolnych chwilach stara się rozwijać swoje umiejętności, realizuje własne pomysły oraz pomaga innym programistom na portalu Stack Overflow.

………………………………………………………………………………

❎ SPONSORZY ❎

Sponsor Główny: Britenet

Sponsor Złoty: eLeader, Finanteq, Mobica, DataArt

Sponsor Srebrny: DevUp, HR HOUSE, Dwór Sanna

………………………………………………………………………………

❎ ZAPRASZAMY 

Jeśli chcesz wesprzeć naszą inicjatywę, napisz do nas!

KONTAKT: wspolpraca@gdglublin.pl

Chcesz dodać swoje wydarzenie? Przejdź tutaj.

Oferty pracyLublin

Już niedługo pojawią się tutaj oferty pracy

Wydarzenia IT OnLine

Rynek IT zmienia się błyskawicznie, a my wraz z nim. Znajdź najisotniejsze dla Ciebie wydarzenia IT online. Dołącz do ponad 30 już aktywnych społeczności i rozwijaj się wraz z nimi.

top