Google Developer Group Lublin #3: Inspiracje technologiczne | GDG Lublin

Lokalizacja:

Społeczność:

Miejsce:

klub "Dom Kultury"

Adres:

ul. Krakowskie Przedmieście 19

Data:

17/03/2016

Opis:

Zapraszamy na trzecie spotkanie Google Developer Group Lublin, które odbędzie się już 17 marca 2016 roku w klubie “Dom Kultury” przy ul. Krakowskie Przedmieście 19 Szewca” w Lublinie o godzinie 18:00.

W ramach spotkania odbędą się 3 sesje technologiczne, które poprowadzą wybitni doświadczeni programiści z lubelskich firm IT.

Podczas spotkania będzie można zobacz i przetestować Google Glass.

Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne.

Dla pierwszych 80 uczestników przewidzieliśmy kupony na PIWO, do wykorzystania na barze!

……………………………………………………………………………..

❎ AGENDA ❎

18:00 – 18:15 Rejestracja uczestników
18:15 – 18:30 Przywitanie i rozpoczęcie
18:30 – 19:10 Kierunek Salesforce – Michał Zieńkowski
19:10 – 19:50 Efektywne wytwarzanie oprogramowania. – Jarosław Bajak
19:55 – 20:05 Pizza Time
20:05 – 21:05 Mobilne Aplikacje Webowe przy użyciu Polymer i Firebase – Dawid Ostrowski
21:05 – 21:25 Zakończenie i niespodzianka

………………………………………………………………………………

❎ PRELEGENCI ❎

+ Dawid Ostrowski

Dawid od wielu lat jest wielbicielem technologii Google, doświadczonym developerem i trenerem, który dołączył do Google aby pracować w miejscu, gdzie najzdolniejsi ludzie współpracują z najbardziej innowacyjnymi maszynami. Jego celem jest sukces polskich developerów w tworzeniu aplikacji i biznesów w oparciu o produkty i usługi Google. Zanim dołączył jako Program Manager do zespołu Developer Platform, pracował jako trener i programista freelancer w projektach różnej wielkości (od małych kilkuosobowych startupów, po najwiekszych graczy na rynku) w Polsce, USA, Niemczech, Belgii oraz Holandii. W wolnym czasie lubi grać w squasha.

+ Michał Zieńkowski

Swoją przygodę w Britenet zaczynałem w 2012 roku od stanowiska Salesforce Professional Developer. Od samego początku byłem odpowiedzialny za opiekę nad systemem finansowym obsługującym 16 krajów w rejonie Azji oraz Pacyfiku. Moją ambicją był rozwój w zakresie nowoczesnych technologii. Projekt i praca bardzo mi odpowiadały, ale cały czas chciałem iść dalej. Po tym jak udało mi się wesprzeć coraz większe i bardziej rozbudowane projekty, awansowałem na stanowisko Senior Developera. Do moich obowiązków należała między innymi dbałość o jakość produkcji nad całym systemem CRM dla krajów Azji i Pacyfiku, który obecnie obsługuje około 10 tys. użytkowników. Moja praca została doceniona, a awans spowodował, że moja motywacja i determinacja wzrosły jeszcze bardziej. Od czerwca 2015 r. pracuję na stanowisku Lidera Technicznego. Praca jest dla mnie nie lada wyzwaniem, ale i źródłem satysfakcji. Dzięki wiedzy, zaangażowaniu i otwartości zyskałem zaufanie klienta, który w kluczowych kwestiach projektowych opiera się na moim doświadczeniu. Obecnie zajmuję się również wdrażaniem nowych pracowników w technologię Salesforce. Dbam o to, by zostali odpowiednio przygotowani do powierzonego im stanowiska, a jakość ich pracy była niepodważalna. Prywatnie jestem absolwentem Politechniki Lubelskiej. Ukończyłem dwa kierunki studiów – Elektrotechnikę oraz Informatykę. W wolnych chwilach odpoczywam jeżdżąc na rowerze, który już od najmłodszych lat był moją wielką pasją. Amatorsko gram w piłkę nożną. Moim hobby udało mi się zarazić pracowników Britenetu. W związku z tym, że jestem również fanem motoryzacji, ostatnio zainteresował mnie auto detailing.

+ Jarosław Bajak

Java EE Platform Leader w eLeader. W swojej karierze budował aplikacje dla takich instytucji finansowych jak BZ WBK, Pekao SA czy też Danske Bank. Obecnie rozwija produkt Productive24. Lubi czysty i dobrze przetestowany kod. Prywatnie miłośnik motoryzacji i fotografii. Po godzinach dzieli się swoimi przemyśleniami o Javie i Scali na blogu http://www.lockup.eu

………………………………………………………………………………

❎ SPONSORZY ❎

Sponsor Główny: Britenet

Sponsor Złoty: DataArt, eLeader, Finanteq

Sponsor Srebrny: DevUp

………………………………………………………………………………

❎ ZAPRASZAMY 

Jeśli chcesz wesprzeć naszą inicjatywę, napisz do nas!

KONTAKT: wspolpraca@gdglublin.pl

Chcesz dodać swoje wydarzenie? Przejdź tutaj.

Oferty pracyLublin

Już niedługo pojawią się tutaj oferty pracy

Wydarzenia IT OnLine

Rynek IT zmienia się błyskawicznie, a my wraz z nim. Znajdź najisotniejsze dla Ciebie wydarzenia IT online. Dołącz do ponad 30 już aktywnych społeczności i rozwijaj się wraz z nimi.

top