dev.js Lublin #1 | Meetup Javascript Frontend

Lokalizacja:

Społeczność:

Miejsce:

Dom Kultury

Adres:

Dom Kultury

Data:

11/05/2017

Opis:

Zapraszamy na wydarzenie dev.js Lublin #1, które odbędzie się już 11 maja 2017 roku w klubie “Dom Kultury” przy ul. Krakowskie Przedmieście 19 w Lublinie.

Wydarzenie zrzesza pasjonatów: JavaScript, Frontend Angular, HTML5, CSS, NodeJS, React, Vue.js.

Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne.

🎉 PIZZA dla wszystkich uczestników. 🎉

🎉 80x PIWO dla pierwszych uczestników! 🎉

❎ NAGRODY ❎

🎁 Do wygrania są dwa PEGAZUSY! 🎁

❎ AGENDA ❎

18:00 – 18:15 Rejestracja uczestników
18:15 – 18:30 Przywitanie i rozpoczęcie
18:30 – 19:10 React Native – greenfield vs brownfield approach – Gabor Wnuk
19:10 – 19:20 Znasz JavaScript? Naucz innych! Dołącz jako trener do infoShare Academy – Anna Prończuk-Omiotek
19:20 – 20:00 React Native + GraphQL – jak błyskawicznie zbudować natywną mobilną aplikację na bazie wersji webowej – Łukasz Gandecki
20:00 – 20:40 Framework Aurelia – co warto wiedzieć zanim się zacznie – Mateusz Choma
20:40 Pizza Time i networking

❎ PRELEGENCI ❎

+ Gabor Wnuk
Przez ostatnie 9 lat swojego życia związany z o2.pl, a później w Grupie Wirtualna Polska, pisał w językach zaczynających się na każdą literę alfabetu. Obecnie – Mobile Tech Lead w Grupie Wirtualna Polska wdraża React Native gdzie tylko się da.

+ Łukasz Gandecki
Twórca platformy edukacyjnej TheBrain.Pro, założyciel TheBrain Software House, jeden z odpowiedzialnych za oficjalne narzędzie do testów end to end platformy Meteor – chimpjs. Od 2013 trzymający rękę na pulsie wszystkiego nowego w świecie JavaScript. Zdobywca stypendium naukowego umożliwiającego studia informatyczne ze specjalizacją matematyczną na amerykańskiej uczelni The College of Saint Scholastica, które ukończył z wyróżnieniem. O wydajnej nauce może opowiadać cały dzień. Podobnie o wydajnym programowaniu – czego namiastkę będziecie mieli okazję doświadczyć na przykładzie
react-native i graphql.

+ Mateusz Choma
Współzałożyciel i prezes zarządu Amazing Company Sp. z o.o. — właściciela marki Amazing Design zajmującej się tworzeniem sprzedających stron internetowych i aplikacji webowych oraz marki Amazing Beauty — mobilnego studia kosmetycznego. Umysł ścisły pasjonujący się technologią, inżynier “do kwadratu” – absolwent dwóch lubelskich uczelni, a także sprzedawca i team leader z doświadczeniem.
Swoją wiedzą dzieli się podczas licznych prelekcji, w tym organizacją Klubu Inteligencji Finansowej W Lublinie, czy podczaś opieki merytoryczno organizacyjnej nad kursem infoShare Academy – Junior Frontend Developer.W Aurelii jego firma między innymi stworzyła front aplikacji do marketing automation w systemach marketingu sieciowego – www.starfunnel.pl Web: www.amazingdesign.eu

+ Anna Prończuk-Omiotek
Koordynatorka lubelskiego oddział “infoShare Academy” – szkoły programowania dla osób, które chcą znaleźć pracę w branży IT. Od 7. lat działa w Lublinie jako kreatorka przedsiębiorczości i pozytywnych zmian. Wcześniej pracowała m.in. jako Manager zarządzający lubelskim oddziałem akceleratora przedsiębiorczości Business Link, gdzie koncentrowała się na potrzebach lokalnego środowiska startupowego. Doświadczenie zdobywała także w lubelskich firmach IT, organizacjach non-profit oraz jako organizatorka lokalnych wydarzeń nt. przedsiębiorczości. Doktorantka na Wydziale Ekonomicznym UMCS. Wieczna optymistka i “zwierzę społeczne”; ma dar skupiania ludzi wokół idei. Stały bywalec siłowni i zajęć fitness.

❎ SPONSORZY ❎

Sponsor Złoty: DevUp

Partner: infoShare Academy

Wsparcie finansowe: Miasto Lublin, Lubelska Wyżyna IT

❎ KONTAKT ❎

Napisz do nas: wspolpraca@devjs.org

👾 👾 Wydarzenie zrealizowano przy pomocy finansowej Miasta Lublin i wsparciu Lubelskiej Wyżyny IT 👾 👾

Chcesz dodać swoje wydarzenie? Przejdź tutaj.

Oferty pracyLublin

Już niedługo pojawią się tutaj oferty pracy

Wydarzenia IT OnLine

Rynek IT zmienia się błyskawicznie, a my wraz z nim. Znajdź najisotniejsze dla Ciebie wydarzenia IT online. Dołącz do ponad 30 już aktywnych społeczności i rozwijaj się wraz z nimi.

top