BiteIT #58: Let`s secure your App Service on Azure

Lokalizacja:

Technologia:

Data:

09/06/2020

Opis:

Wiesz jak zabezpieczyć swoją aplikacje przed atakami OWASP? Chcesz poznać tajniki bezpiecznej komunikacji pomiędzy App Frontdoor, a innymi usługami? Zapraszamy na kolejny webinar z cyklu BiteIT, który poprowadzi Marcin Niesyn, Azure Solutions Architect Expert.Data: 09.06.2020
Godzina: 17:00
Rejestracja: https://bit.ly/biteit58

Let`s secure your App Service on Azure
Podczas webinaru Marcin poruszy tematy zabezpieczenia aplikacji webowej na platformie Azure przed typowymi atakami zdefiniowanymi przez OWASP z wykorzystaniem Application Gateway oraz Azure Frontdoor. Pokaże przykłady bezpiecznej komunikacji pomiędzy App Service, a typowymi usługami jak baza danych czy manager haseł. Oraz parę innych ciekawostek.

Marcin Niesyn
Technical Solution Manager w JCommerce. Związany z .NET od prawie 15 lat. Programista/architekt rozwiązań on-premise’owych oraz cloudowych. Uwielbia pracować z systemami rozproszonymi. Zwolennik czystego, przejrzystego kodu: „wszystko da się skomplikować, tylko po co?”. Prywatnie fan sportów walki i morsowania.

Chcesz dodać swoje wydarzenie? Przejdź tutaj.

Oferty pracyOnline

Już niedługo pojawią się tutaj oferty pracy

Wydarzenia IT OnLine

Rynek IT zmienia się błyskawicznie, a my wraz z nim. Znajdź najisotniejsze dla Ciebie wydarzenia IT online. Dołącz do ponad 30 już aktywnych społeczności i rozwijaj się wraz z nimi.

top