Azuronet – Warsaw .NET & Azure Meetup #3

Lokalizacja:

Miejsce:

Startbery

Adres:

ul.Grochowska 306/308, Warszawa

Data:

15/10/2019

Opis:

🔴 Rejestracja bezpłatna (wymagana): https://evenea.pl/event/azuronet-warsaw3/
⏱ Data: 15 października 2019 roku, godz. 18:00
🔵 Miejsce: Startberry, ul. Grochowska 306/308, Warszawa

Zapraszamy na wydarzenie Azuronet – Warsaw .NET & Azure Meetup #3, które odbędzie się już 15 października 2019 o godzinie 18:00 w Startberry.

Wydarzenie zrzesza pasjonatów technologii: .NET, Azure, AI, Machine Learning, Data Science, Xamarin, DevOps.

Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne.

🎉 PIZZA dla wszystkich uczestników. 🎉

❎ AGENDA ❎
➡ 18:00 – 18:15 Rejestracja uczestników
➡ 18:15 – 18:30 Przywitanie i rozpoczęcie
💬 18:30 – 19:10 Technologia + AI = przyszłość naszej edukacji, pracy i życia – Mariusz Kędziora
💬 19:10 – 19:50 Prezentacja nr 2 – Roman Głogowski, Kuba Sołtys
💬 19:50 – 20:30 How to migrate 10000 VMs to Microsoft Azure – Mariusz Ferdyn
➡ 20:10 Zakończenie i networking

❎ OPIS PREZENTACJI ❎

💬 Technologia + AI = przyszłość naszej edukacji, pracy i życia – Mariusz Kędziora
Opis:
Jesteśmy pierwszym pokoleniem ludzi mądrych na tyle, aby zbudować inteligentne maszyny… I pierwszym pokoleniem głupim na tyle, aby to faktycznie zrobić 😉 . Dla kolejnego pokolenia współistnienie na Ziemi z maszynami mądrzejszymi od nas nie będzie niczym szczególnym. Jak te technologie wpłyną na naszą edukację, pracę i życie? Dużo zależy od nas samych i dlatego na tej sesji opowiem Ci jak (z mojego punktu widzenia) możesz mieć duży wpływ na siebie, swoją pracę za 10 lat, edukację dzieci oraz przyszłość nas wszystkich.

💬 How to migrate 10000 VMs to Microsoft Azure – Mariusz Ferdyn
Opis:
This session provides best practice and tools that can be used to massive migrate existing VMs from On-premise to Microsoft Azure. Real scenario based on consultancy that has been done for one of the biggest company. The time is now to move to Microsoft Azure. Come and see how you can accelerate workload migrations to Azure and how to use provided generally free tools.

❎ PRELEGENCI ❎

+ Mariusz Kędziora (Microsoft)
Od 2007 roku pracuje w firmie Microsoft. Przez 8 lat w dziale Nowych Technologii (DX) jako Ewangelista, teraz w dziale Microsoft Services jako TAM (Technical Account Manager). Na co dzień odpowiedzialny za wsparcie działów IT w utrzymaniu i rozwoju infrastruktury kluczowych Klientów z wykorzystaniem grupy profesjonalnych inżynierów Microsoft (PFE). Posiada certyfikaty: MCSE Private Cloud, MCSA, MCT i VCP5. Przed podjęciem pracy w Microsoft pracował w firmach sektora IT. Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, kierunek Automatyka i Robotyka. Prowadzi firmowego bloga ewangelista.IT, na którym wyjaśnia prostym językiem trudne tematy IT. Pasjonat nowych technologii (tych z przyszłości) oraz gadżetów technologicznych.

+ Roman Głogowski
Solution Architekt w Banku Millennium, developer oraz olbrzymi fan .NET Core. Uwielbia wszystko co związane z wzorcami projektowymi, dobrymi praktykami oraz problemami związanymi z monitorowaniem aplikacji.

+ Kuba Sołtys
fizyk, programista, artysta 🙂 Programista w Banku Millennium zajmuje się tworzeniem systemów transakcyjnych. Entuzjasta technologii chmurowych (w szczególności modelu serverless) oraz algorytmów Machine Learningowych. Kontrybutor open-source:
https://github.com/qooba
https://qooba.net/

+ Mariusz Ferdyn (Microsoft MVP Reconnect)
W świecie IT od ponad 20 lat. Początkowo jako współpracownik periodyków Bajtek i Commodore & Amiga, poprzez giełdę na Grzybowskiej, aż po korporacje IT. Od 2000 roku cały czas związany z technologią Microsoftu, pełnił role Technical Learning Guide podczas największych konferencji Microsoft w USA – Teched i Ignite.

❎ SPONSORZY ❎

Sponsor Złoty: Bank Millennium

Partner: Microsoft (www.microsoft.com)

❎ SOCIAL MEDIA ❎

Meetup: https://www.meetup.com/pl-PL/Azuronet-NET-Azure-Meetup/
Facebook: https://www.facebook.com/azuronet/

❎ KONTAKT ❎
E-mail: wspolpraca[a]azuronet.com

Chcesz dodać swoje wydarzenie? Przejdź tutaj.

Oferty pracyWarszawa

Już niedługo pojawią się tutaj oferty pracy

Wydarzenia IT OnLine

Rynek IT zmienia się błyskawicznie, a my wraz z nim. Znajdź najisotniejsze dla Ciebie wydarzenia IT online. Dołącz do ponad 30 już aktywnych społeczności i rozwijaj się wraz z nimi.

top